Hakkımızda

2006
Net Yapı İnşaat Firması olarak kuruldu. 10.000 m² alan uygulaması ile Bellevue projesi uygulanarak sağlam bir adımla inşaat sektöründe ağırlığını belli etti

2008
Net Yapı, güçlü firmaların Genel Merkez ve Şubelerinin inşaat ve dekorasyon işlerini başardı. Bu firmaların arasında Albaraka Türk Bankası Genel Merkezi ve Şubeleri, C&A Genel Merkez ve Mağazaları yer almaktadır.

2010
AVM ve İş Merkezleri’nde atılım; Kurumsal işlerde gösterdiği başarı sonucunda Net Yapı, Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofisi SİSTEMA ile yurt genelinde sayısız AVM ve İş Merkezlerine imza attı.

2012
Tecrübe ve attığı profesyonel adımlar sonucunda Net Yapı, zirveye doğru ilerlemeye başladı. İnşaat sektörünün hız kazanmasıyla artan banka ve plaza inşaatlarının %90’ında firmamızın imzasını görebilirsiniz.

2014
Net Yapı, Kalitede tek adres haline geldi. 2014 yılı itibariyle, yıllık 35 proje ile durmadan çalışan ve iş ortaklarına çözüm üreten firmalar arasında liderliğe oturdu.150’i personeliyle 60 bin m² proje gerçekleştirerek Türkiye’nin önde gelen dekorasyon firmaları arasındaki yerini aldı.

2019
Netyapı dekorasyon 2019 yılı itibari ile iç mimari alanında NET FENİX YAPI olarak sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir;

E-BÜLTEN LİSTESİ


Kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olmak için
E-bülten listemize kayıt olunuz.